فروشگاه داهوا فراگستر
No products in the cart.

دوربین مینیاتوری یا مخفی چیست؟

دوربین مینیاتوری یا مخفی چیست؟

 

گاهی اوقات شما می خواهید یه مکان را به صورت غیر محسوس تحت نظر داشته باشید و نیاز به دوربین هایی دارید تا حجم کوچکی داشته باشند و قابل پنهان شدن باشند. البته نصب دوربین مخفی دارای  قوانینی می باشد و نیاز به دریافت مجوز هایی می باشد و در هر موقعیت اجازه نصب آن داده نمی شود. برای نصب دوربین مخفی شما باید از دوربین های مداربسته مینیاتوری استفاده کنید. در ادامه به معرفی دوربین مداربسته مینیاتوری می پردازیم.

دوربین مینیاتوری:

دوربین مداربسته مینیاتوری نوعی دوربین است دارای ابعاد کوچک و بدنه پلاستیکی که به دلیل ابعادش کوچکش، دوربین مینیاتوری نامیده شده است. در واقع سایز دوربین آنقدر کوچک نیست که دیده نشود ولی به دلیل کوچک بودن لنز آن میتوان با ایجاد یک سوراخ کوچک تصاویر را توسط این دوربین دریافت کرد و دوربین را پشت یک سطح غیر شفاف قرار داد.دوربین مینیاتوری

 

قابلیت دید در شب:

دوربین های مداربسته مخفی اکثرا دارای ویژگی دید در شب نمی باشند. دلیل نداشتن این ویژگی این است که نصب این توانایی در دوربین باعث افزایش حجم آن می شود در نتیجه پنهان کردن آن دشوار می شود. حتی این دوربین ها در محیط های دارای نور کم هم دید مناسبی ندارند و توصیه می شود در محیط های دارای نور مناسب نصب شوند.

 

لنز دوربین مداربسته مینیاتوری:

لنز این دوربین ها از نوع لنز ثابت می باشند و قابلیت تغییر زاویه دید را ندارند. رایج ترین لنز های این دوربین ها لنز های 2.8 میلیمتری و 3.6 میلی متری می باشند.

دوربین مداربسته مینیاتوری بی سیم:

دوربین های بی سیم معمولاً جهت کنترل و نظارت بر یک مکان از راه دور مورد استفاده  قرار می گیرند. مزیت اصلی این دوربین ها بی نیازی از کابل کشی های طولانی است که علاوه بر کاهش هزینه ها و راحتی در استفاده، نویز ایجاد شده بر روی تصویر را نیز کاهش می دهند. در بسیاری از موارد که امکان سیم کشی وجود ندارد، دوربین های مداربسته مینیاتوری وایرلس به کمک شما خواهد آمد. این نوع از دوربین ها تصاویر دوربین مداربسته را ضبط کرده و از طریق امواج، به دستگاه گیرنده ای که مجهز به کارت حافظه است، ارسال می کنند.

 

برای خرید دوربین مداربسته مینیاتوری(پین هول) داهوا روی لینک کلیک کنید. فروشگاه فناوران امن نماینده رسمی فراگستر الکترونیک است که دوربین های مداربسته داهوا را با گارانتی 25 ماهه عرضه می کند.

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*