فروشگاه داهوا فراگستر
No products in the cart.

قابلیت بازدارندگی فعال PTZ داهوا

قابلیت بازدارندگی فعال PTZ

سری جدید اسپید دام های داهوا با قابلیت بازدارندگی فعال PTZ

هنگامی که یک دوربین امنیتی نصب می کنید، احتمالاً به این دلیل است که می خواهید مطمئن شوید که مناطق تحت نظارت عاری از جرم هستند. فعالیت های مجرمانه را ضبط می کند و حتی ممکن است از طریق یک ضبط کننده یا اعلان تلفن همراه به شما هشدارهای بلادرنگ بدهد. اگرچه بیشتر استقرار دوربین های امنیتی یک عمل بازدارنده در نظر گرفته می شود، دوربین به تنهایی کاری برای جلوگیری از وقوع جرم انجام نمی دهد: منفعل است.

 

نحوه عملکرد قابلیت بازدارندگی فعال PTZ داهوا

بازدارندگی فعال PTZ داهوا این پویایی را تغییر می دهد. به عنوان یکی از فناوری های اصلی Dahua WizSense، به عنوان یک پاسخ خودکار قابل تنظیم به شخص یا وسیله نقلیه ای که وارد میدان دید دوربین می شود، عمل می کند. این ویژگی شبیه به نحوه عملکرد حسگرهای شب مسکونی در هنگام ورود شخصی به منطقه و روشن شدن نور است. اکنون، به جای ضبط صرفاً آنچه اتفاق می‌افتد، دوربین می‌تواند به توقف اتفاقات کمک کند. می تواند به جلوگیری از سرقت و پارک غیرقانونی کمک کند و می تواند به جلوگیری از ورود افراد به مناطق ممنوعه کمک کند.

دوربین بازدارندگی فعال PTZ با استفاده از الگوریتم یادگیری عمیق، هشدارهای نفوذ با دقت بالا را برای اهداف انسان و خودرو ارائه می دهد. هنگامی که زنگ حفاظت محیطی یا زنگ هشدار SMD فعال شد، نورافکن داخلی و آژیر (صوت از پیش نصب شده یا صدای سفارشی صوتی) را برای جلوگیری و هشدار دادن به مزاحم فعال می کند. در همان زمان، اعلان رویداد و ویدیو را از طریق برنامه DMSS به تلفن همراه کاربر ارسال می کند.

 

قابلیت بازدارندگی فعال PTZ

 

علاوه بر این، این دستگاه با میکروفون و بلندگوی داخلی خود، عملکرد دو طرفه Talk را ارائه می دهد و به کاربران امکان می دهد با هدف شناسایی شده در صحنه نظارت شده ارتباط برقرار کنند. علاوه بر این، گزینه های جستجوی انسان و وسیله نقلیه نیز از طریق NVR/XVR در دسترس هستند، که به طور قابل توجهی سرعت جستجوی هدف را افزایش می دهد و راندمان جستجو را تا 98٪ بهبود می بخشد.

جدای از این ویژگی های هوشمند، دوربین بازدارندگی فعال PTZ همچنین گزینه مانیتورینگ اشتراک زمانی را ارائه می دهد که امکان نظارت خودکار مناطق کلیدی را در دوره های مختلف بر اساس کار زمانی فراهم می کند. به عنوان مثال، در سناریوی خرده فروشی، دوربین PTZ منطقه اصلی را در طول روز نظارت می کند و سپس به طور خودکار پس از ساعات کاری به ورودی منتقل می شود.

اگرچه از این دوربین برای جلوگیری از وقوع جرم یا گرفتن یک حادثه در ویدیو استفاده می شود، اما می توان آن را برای مقاصد دیگر نیز استفاده کرد. در واقع، اگر دوربین‌های امنیتی در محل خرده‌فروشی خود دارید و فقط برای امنیت از آن‌ها استفاده می‌کنید، دیگر راه‌های خلاقانه برای بهبود فروش و تعامل با مشتری را از دست می‌دهید. به عنوان مثال، دوربین بازدارندگی فعال PTZ همچنین می‌تواند جایگزین نیاز به خوش‌آمدگویی در شرکت‌های کوچک‌تر یا آن‌هایی که پرسنل کمی دارند، شود. با استفاده از این فناوری هوشمند، کاربر می‌تواند یک پیام صوتی سفارشی را بارگذاری کند تا به مشتری خوشامد بگوید، لطفاً وارد شوید.

 

 

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*