فروشگاه داهوا فراگستر
No products in the cart.

سری کوپر داهوا پرفروش ترین بازار

سری کوپر داهوا

معرفی سری کوپر داهوا

 

سری کوپر داهوا

برای معرفی سری کوپر داهوا بهتر است به معرفی شرکت دهوا بپردازیم. شرکت داهوا در سال 2001 تاسیس شد و در زمینه محصولات نظارتی و امنیتی شروع به کار کرد و اولین شرکت در چین بود که توانست یک دستگاه DVR هشت کاناله طراحی کند که تصاویر را زنده در اختیار مخاطب قرار دهد. از آن زمان به بعد شرکت داهوا وقت و سرمایه خود را وقف نوآوری و طراحی های جدید کرده است.

شرکت داهوا دارای بیش از 18000 کارمند می باشند که 50 درصد از آنها و 10 درصد از درآمد سالیانه شرکت داهوا صرف تحقیق و توسعه شده است.

این شرکت همچنین برای بیش از 3700 حق ثبت اختراع از جمله بیش از 240 اختراع ثبت شده بین المللی درخواست داده است. طبق اعلام شرکت تحقیقات بازار شخص ثالث (قبلا IHS شناخته می شد) از سال 2014، داهوا به عنوان دومین تامین کننده تجهیزات نظارت تصویری در جهان تخمین زده شده است. علاوه بر این، 3 سال متوالی در رتبه 2 در لیست تجهیزات امنیتی  قرار دارد.

 

علت تولید سری کوپر داهوا

شرکت داهوا در راستای نیاز سنجی بازار سیستم های نظارتی به این نتیجه رسید که بخش عمده ای از مشتریان علاوه بر مرغوبیت و کیفیت به اقتصادی بودن هم توجه دارند، برای رفع این نیاز بازار تصمیم بر این شد که محصولاتی در بستر سری کوپر داهوا طراحی و تولید شود.

سری کوپر داهوا دارای محصولاتی می باشد که از نظر مرغوبیت جنس و کارایی محصول بسیار مناسب می باشند و از هزینه های گزاف درمحصول که برای بسیاری از افراد بی کاربرد می باشد جلوگیری کرده است.

سری کوپر داهوا شاید از نظر قیمت از سایر محصولات برند داهوا ارزان تر دیده شوند ولی از لحاظ کیفیت تصویر تفاوت چندانی نداشته و دارای کیفیت 2 مگاپیکسل Full HD، 4 مگاپیکسل و 5 مگاپیکسل می باشد.

در واقع محصولات سری کوپر داهوا شامل محصولات HDCVI می باشند که این تکنولوژی مختص شرکت داهوا می باشد که توانسته کیفیت را در بستر سیستم های آنالوگ افزایش دهد.

ما در زیر چندین محصول از محصولات اقتصادی داهوا را معرفی می کنیم:

 

دستگاه داهوا XVR1B04

دستگاه داهوا XVR1A04 دارای چهار ورودی دوربین آنالوگ می باشد. کیفیت دریافت تصویر در این دوربین مداربسته برابر با 1080p می باشد و نمایش تصویر در این دوربین مداربسته بصورت HD از طریق کابل HDMI قابل امکان هست.

 

دستگاه داهوا XVR1B08

دستگاه داهوا XVR1A08 دارای 8 پورت آنالوگ می باشد. کیفیت دریافت تصویر در این دستگاه برابر با 1080P می باشد. این دستگاه قابلیت نمایش تصویر HD را از طریق کابل HDMI فراهم می کند.

 

دوربین مداربسته HAC-B1A21

دوربین مداربسته داهوا HAC-B1A21 دارای کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل می باشد و برد دید در شب این دوربین مداربسته برابر با 20 متر می باشد. بدنه این دوربین مداربسته از جنس پلاستیک می باشد. لنز این دوربین مداربسته از نوع ثابت 3.6 میلی متری است.

 

دوربین مداربسته HAC-B2A21

دوربین مداربسته داهوا HAC-B2A21 دارای کیفیت تصویر 2 مگاپیکسل و لنز تصویر برداری ثابت می باشد. فاصله کانونی لنز این دوربین 3.6 میلی متر می باشد. جنس بدنه این دوربین مداربسته از نوع فلز است.

 

دوربین مداربسته HAC-B2A41

دوربین مداربسته داهوا HAC-B2A41 دارای کیفیت 4 مگاپیکسل می باشد. لنز این دوربین دارای فاصله کانونی 3.6 میلی متر و از نوع ثابت می باشد. جنس بدنه این دوربین مداربسته هم از نوع فلز می باشد.

 

 

فروشگاه فناوران امن در زمینه فروش دوربین های مداربسته دارای نمایندی معتبر از فراگستر الکترونیک می باشد و به فروش برند های با کیفیت و معتبر جهانی می پردازد. در زمینه فروش محصولات کوپر داهوا فروشگاه فناوران امن دارای محصولات متنوعی می باشد. شما می توانید برای مشاوره و کسب راهنمایی با ما تماس حاصل فرمایید، متخصصان ما در این زمینه پاسخگوی شما عزیزان می باشند.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*