فروشگاه داهوا فراگستر
No products in the cart.

راهنمای خرید دستگاه داهوا XVR1B08 و مشخصات

دستگاه داهوا XVR1A04

 

دستگاه داهوا XVR1B08

 

برند داهوا دستگاه هایی را به عنوان دستگاه های اقتصادی داهوا معرفی کرده است. دستگاه داهوا XVR1B08 یکی از این دستگاه هاست. این دستگاه داهوا دارای حداقل امکانات ضروری در یک سیستم نظارتی است ولی دارای کیفیت و کاربرد بسیار بالایی است. این دستگاه برای مکان های کوچک مانند یک منزل مسکونی بسیار مناسب است. در پکیج های پر فروش دوربین های مداربسته داهوا معمولا از این دستگاه برای دریافت تصاویر استفاده می شود. در ادامه با ما همراه باشید تا با ویژگی های این دوربین مداربسته داهوا آشنا شوید.

 

کیفیت دریافت تصویر دستگاه داهوا XVR1B08

دستگاه داهوا XVR1A08 با استفاده از سیستم عامل لینوکس کار می کند. این دستگاه قابلیت دریافت تصویر از تکنولوژی های HDCVI, AHD, TVI, CVBS و IPرا دارد. بالاترین رزولوشن دریافتی این دستگاه برابر با 1080 می باشد. دستگاه های XVR قابلیت دریافت تصاویر دوربین IP را نیز دارند. کیفیت دریافت تصاویر دوربین های IP در این دستگاه برابر با 5 مگاپیکسل می باشد. این دستگاه قابلیت دریافت تصاویر 2 دوربین IP را به طور اختصاصی و 10 دوربین IP در صورت استفاده نکردن از دوربین های آنالوگ را دارد. این دستگاه دارای دو پورت برای ورودی و خرجی صدا است. تصاویر ضبطی این دستگاه دارای کیفیت 1080n می باشد. فریم ریت ضبط تصاویر این دستگاه برابر با 25/30 فریم بر ثانیه برای کیفیت 1080 و 15 فریم بر ثانیه برای کیفیت 720 می باشد.

 

نرخ انتقال تصویر دستگاه داهوا XVR1A08 بین 32Kbps  تا  4096Kbps متغیر است. ضبط در این دستگاه به روش های مختلفی فعال می شود. به عنوان مثال می توان به صورت دستی ضبط را اغاز کرد و یا به صورت اتومات در هنگام برنامه ریزی داده شده دستگاه شروع به ضبط کند و یا در هنگام تشخیص هشدار در محیط، ضبط تصاویر دریافتی را آغاز کند. نرخ انتقال صدا در دستگاه داهوا XVR1B08 برابربا 64 کیلوبیت بر ثانیه است و دستگاه دارای قابلیت فشرده سازی G.711A, G.711U, PCM می باشد.

 

خروجی تصویر دستگاه داهوا XVR1B08

در دستگاه داهوا XVR1B08 خروجی تصویر از دو نوع HDMI و VGA می باشد. رزولوشن تصویر قابل نمایش توسط این دو پورت برابر با 1920×1080 می باشد. دستگاه داهوا XVR1B08 دارای منوی OSD برای انجام تنظیمات از جمله عنوان دوربین ها، قفل دوربین، تشخیص حرکت و زمان می باشد.

رابط شبکه این دستگاه از نوع RJ-45 است که کابل مربوط به شبکه اینترنت را به دستگاه متصل می کند تا با استفاده از اینترنت بتوانید کارایی های بیشتری را مانند مشاهده تصاویر بر روی گوشی موبایل را به دستگاه خود اضافه کنید.

سرچ کردن در تصاویر ارشیوی این دستگاه روش های متنوعی را دارد از جمله استفاده از زمان دقیق مورد نظر یا سرچ کردن اخرین هشدار و یا پیدا کردن حرکت در تصویر ضبط شده. قابلیت تشخیص هوشمند در این دستگاه شامل تشخیص قطع شدن و یا دستکاری دوربین و تشخیص حرکت در تصویر است. در هنگام آلارم این دستگاه عملکرد های متفاوتی را از خود نشان می دهد ازجمله ایمیل زدن و عکس گرفتن از تصویر و … .

در تصاویر ضبطی اعمالی شامل پخش، مکث، توقف، عقبگرد، پخش سریع، پخش آهسته، فایل بعدی، فایل قبلی، دوربین بعدی، دوربین قبلی، تمام صفحه، تکرار، تغییر شکل، انتخاب پشتیبان و بزرگنمایی دیجیتال را می توان انجام داد. نحوه بکاپ گرفتن از تصاویر می تواند از طریق پورت USB و یا از طریق شبکه اینترنت انجام شود.

 

پورت های ورودی خروجی تصویر دستگاه داهوا XVR1B08  

دستگاه داهوا XVR1B08 دارای 8 پورت تصویر ورودی و دو پورت ورودی و خروجی صداست. خروجی تصویر دو پورت VGA و HDMI است. این دستگاه دارای پورت داخلی SATA می باشد و از یک هارد تا حداکثر حافظه 6 ترابایت پشتیبانی می کند. دستگاه XVR1B08 دارای دو پورت USB2.0 برای اتصال موس و فلش مموری می باشد.

 

دستگاه داهوا XVR1A08

 

1. ورودی تصویر                             5. پورت نمایش تصویر HDMI

2. ورودی صدا                                6. پورت USB2.0

3. خروجی صدا                              7. پورت شبکه

4. پورت نمایش تصویر                    8. پورت ورودی برق

 

 

 

شما می توانید برای دریافت مشاوره از متخصصان ما با ما تماس بگیرید.

0
دیدگاه‌های نوشته

*
*